Logitech G Pro X TKL Kablosuz Oyun Klavyesi Tanıtıldı

Logitech, eSpor oyuncuları için tasarlanmış yeni Logitech G Pro X TKL Kablosuz Oyun Klavyesi modelini tanıttı. Klavye özellikle çevrimiçi çok oyunculu maçlarda hem hassasiyet hem de daha iyi performans sunmak üzere tasarlanmış durumda.

Logitech G Pro X TKL, sayısal tuş takımı olmayan kompakt form faktörüne ve hafif bir tasarıma sahip. Oyuncular, kendi oyun tarzlarına göre Dokunsal Anahtarlar (GX Brown), Doğrusal Anahtarlar (GX Red) veya Tıklamalı Anahtarlar (GX Blue) içeren tuşlardan birini almayı seçebilecek. Ek olarak tuşlar için özelleştirilebilir RGB arka aydınlatma da destekleniyor.

Klavye şirketin normal Bluetooth bağlantılarından çok daha az gecikme sunan Lightspeed kablosuz teknolojisine de sahip. eSpor oyuncularının ayrıca bir dizi yapılandırma seçeneği bulunuyor. Tüm masaüstünüzün kontrolünü sağlamak için PRO X 2 Klavyede G tuşları olarak programlanabilir F tuşları bulunuyor. Bununla birlikte fare DPI ön ayarını değiştirebilir, çoklu satın alma makrolarını çalıştırabilir, büyüleri ve yetenekleri birleştirebilir ve hatta Streamlabs’ınkiler de dahil olmak üzere güçlü eklentiler aracılığıyla akışınızı kontrol edebilirsiniz.

Logitech G Pro X TKL siyah ve beyaz versiyonlarıyla 199 dolarlık fiyattan satılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x