Ziynet Sali Konser Öncesi Samimi İtiraflarda Bulundu: “Aşkımız Hep Ateşli, Hep Tutkulu, Hep Yüksek”

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sahne aldı. Girne’de sevenleriyle buluşan Ziynet Sali, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şıklığıyla dikkat çeken Sali, küpelerinin yılan şeklinde olmasının bir anlamı olup olmadığını soran basın mensuplarına esprili bir şekilde cevap verdi. Son dönemlerde gündemde olan ‘Evlilik aşkı öldürüyor mu?’ sorusuna ise evliliğiyle ilgili itiraflarda bulunarak yanıt verdi. 

İşte, Ziynet Sali’nin eşi Erkan Erzurumlu ile evliliği hakkında yaptığı o açıklamalar…

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, Girne’de sevenleriyle bir araya geldi. Siyah elbisesi ve yılan şeklindeki küpeleriyle dikkat çeken şarkıcı konser öncesi basın mensuplarına samimi itiraflarda bulundu.

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Ziynet Sali, Girne konserinde evliliği hakkında samimi itiraflarda bulundu. Şarkıcı Emrah’ın Saygı albümünde yer alan ‘Belalım’ şarkısını seslendiren Sali, bu konu hakkında da yorum yaptı. 

İşte, detaylar… ?

Basın mensupları “Küpelerinizin yılan şeklinde olmasının bir anlamı var mı?” diye sorunca Ziynet Sali’den güldüren bir yanıt geldi.

Güzel şarkıcı Ziynet Sali, siyah elbisesi ve şıklığını tamamlayan yılan şeklindeki küpeleriyle dikkat çekti. Sali, basın mensuplarının tarafına yönelttiği ‘Küpelerinizin yılan şeklinde olmasının bir anlamı var mı?’ sorusuna esprili bir cevap vermeyi ihmal etmedi: ‘Yılanlar bu kadar yanı başımızda işte’

Ziynet Sali’den evliliği ile ilgili samimi itiraflar: “Aşkımız hep ateşli, hep tutkulu, hep yüksek.”

Bildiğiniz gibi Ziynet Sali ile müzisyen Erkan Erzurumlu 2019 yılında dünyaevine girmişti. 

Basın mensupları da konser öncesi, dört yıldır eşiyle mutlu bir evlilik yürüten Sali’ye son günlerde gündem olan ‘Evlilik aşkı öldürüyor mu? Sevgililik dönemi mi zor, yoksa evlilik dönemi mi?’ sorularını yönlendirdi. Ünlü şarkıcı evliliğiyle ilgili sevgililik sorusuna ‘Evlilik kurumunda da sevgili gibiyiz.’ sözleriyle yanıt verirken evliliğindeki tutkulu ilişki hakkında itiraflarda bulundu: 

Biz hep sevgiliyiz. Evlilik kurumunda da sevgili gibiyiz. Aşkımız hep ateşli, hep tutkulu, hep yüksek.

Sali, dünyada ilişki ile ilgili yapılan araştırmalara değinerek mutlu evliliğin sırrını da verdi: ” Biz de çok eğleniyoruz, çok güzel şeyler paylaşıyoruz.”

İşte, Ziynet Sali’nin sağlıklı ve uzun ilişkilerle ilgili yaptığı o açıklama: 

‘Bütün dünyada yapılan araştırmalarda en sağlıklı ve uzun ilişkiler birlikte eğlenen çiftlerden çıkmış. Biz de çok eğleniyoruz, çok güzel şeyler paylaşıyoruz.’

Ziynet Sali, 25 yıl sonra şarkıcı Emrah’ın Saygı albümünde kült olan ‘Belalım’ şarkısını seslendirdi.

Şarkıcı Emrah’ın ‘Belalım’ şarkısını seslendiren Ziynet Sali, gazetecilere verdiği röportajda heyecanını bu sözlerle paylaştı:  

Benim için heyecan verici. ‘Belalım’ı 25 yıl sonra bu kez ben yorumladım. Şarkıyı zaten çok seviyordum, inşallah dinleyiciler de çok sever. Bugün de ilk kez seslendireceğim.

Güzel şarkıcı Ziynet Sali, röportaj sonrası sahneye çıkarak Girne’de sevenleriyle buluştu ve kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir